اوکادو

سلامت / کیفیت / ماندگاری

کشت و صنعت بهساز غذای زاگرس

Image is not available
Slider

شرکت کشت و صنعت بهساز غذای زاگرس با نام تجاری"اوکادو"جشن یک سالگی تولید تجاری خود را همزمان با جشن پیروزی انقلاب اسلامی با حضور اعضای هیئت مدیره کانون کارگری و کارآفرینی استان، دبیرخانه صنعت، معدن و تجارت استان ، رییس شورای ملی نخود و پرسنل شرکت برگزار کرد.
رییس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت بهساز غذای زاگرس با تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر بیان داشت:خدا را شاکرم که توانستیم پس از یکسال تولید، جایگاه خوب و مناسبی را در بازار کشور پیدا کنیم.

 • 10951114
 • 11951114
 • 12951114
 • 13951114
 • 14951114
 • 15951114
 • 16951114
 • 1951114
 • 2951114
 • 3951114
 • 4951114
 • 5951114
 • 6951114
 • 7951114
 • 9951114
 • photo 2017-02-05 10-42-36
 • 10951114
 • 11951114
 • 12951114
 • 13951114
 • 14951114
 • 15951114
 • 16951114
 • 1951114
 • 2951114
 • 3951114
 • 4951114
 • 5951114
 • 6951114
 • 7951114
 • 9951114
 • photo 2017-02-05 10-42-36

حاج حمیدرضا احمدیان افزود: ما اعضای هیئت مدیره شرکت خرسندیم که توانسته ایم زمینه اشتغال مستقیم 60 نفر از هم استانی هایمان را فراهم کنیم.
وی با بیان اینکه هدف اصلی ما تأمین غذای سالم و حساسیت بر روی کیفیت است تصریح کرد:پس از یکسال فعالیت توانسته ایم مشتریان خوبی جذب کنیم و به زودی شیفت سوم کارخانه نیز راه اندازی خواهد شد.
احمدیان برپایی این چنین گردهمایی هایی را فرصتی جهت تقدیر از پرسنل زحمت کش شرکت و ایجاد روحیه نشاط و همیاری بیشتر بین آنان عنوان کرد.
روزبه چگنی مدیر کارخانه و نائب رئیس هیئت مدیره اوکادو نیز در این مراسم بیان داشت: اوکادو درطول این یک سال تمام تلاش خود را کرده است تا درکنار تولید محصول با کیفیت، محیطی دوستانه همراه با صفا و صمیمیت برای کارکنان خود ایجاد کند.
مهندس چگینی اوکادو را یک واحد تولیدی دانش محور معرفی کرد و گفت: سعی ما براین است که همگام با علم و تکنولوژی روز دنیا گام برداریم در همین راستا شرکت اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی ضمن خدمت می کند، همچنین جهت بالابردن انگیزه و روحیه نشاط، هردو ماه یکبار جشن تولد پرسنل برگزار می شود و به کسانی که در این بازه زمانی تولدشان باشد هدیه داده می شود.
وی افزود: خوشحالیم که واحد تولیدی اوکادو به عنوان واحد تولید کنسروهای غیرگوشتی، با داشتن بهترین مواد اولیه با کیفیت، بدون مواد نگهدارنده و افزودنی ها و رنگ با هدف تولید در راستای تغذیه سالم قدم برداشته است.
رییس کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور با بیان اینکه خانواده احمدیان کار بزرگی انجام داده اند که چنین محفل کارگری را برگزار ایجاد کرده اند گفت:این خانواده با سرمایه گذاری در این واحد تولیدی موجب شده اند که عده ای با کرامت مشغول بکار شوند.
اولیاء علی‌بیگی تصریح کرد: ورود به کار تولید در شرایط فعلی کار سخت و دشواری است و باید از کسی که در این شرایط اقدام به راه اندازی خطوط واحد صنعتی می کند تقدیر کرد.
وی برگزاری چنین جشن هایی را سبب ایجاد محیطی دوستانه و شاد عنوان کرد و گفت:انقلاب اسلامی در دهه فجر سال 58 با رهبری امام (ره) و اتحاد و همبستگی در کنار هم به پیروزی رسید.
رئیس خانه کارگر استان کرمانشاه امنیت امروز ایران را مرهون مقاومت مردم دانست و اظهار داشت:کارفرما و کارگر هردو در یک سنگر تلاش می کنند.آنها نباید همدیگر را در تقابل و تضاد ببینند.کارگر باید به این فکر کند که اگر کارفرما نباشد کار نیست و کارگر نیز باید به این بیندیشد که اگر کارگر نباشد تولیدی محقق نمی شود.
وی تصریح کرد:کارگر نیرویی است که تفکر و اندیشه و خلاقیت کارآفرین را به فعلیت و محصول تبدیل می کند، کارفرما نیز باید شرایطی فراهم نماید که کارگر خود را درسود کارخانه سهیم بداند و احساس کند هرچقدر بهتر کار کند سودش به او بازمیگردد.
رییس شورای ملی نخود ایران نیز درسخنانی بیان داشت:اوکادو پس از یکسال فعالیت ، جایگاه مناسبی در استان پیدا کرده و در حال شناسایی به کشور به عنوان یک برند موفق است و این حاصل وجود کارگران دلسوز با مدیریت خوب و اخلاق نیکوی هیئت مدیره است.
ناصر مرادی افزود:درحالی که شاهد رکود در تولید و ورشکستگی تولید کنندگان هستیم این واحد با مدیریت صحیح و اخلاق نیکو با ظرفیت کامل در حال تولید است و به زودی شیفت های تولید خود را نیز افزایش خواهد داد.
این عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی وصنایع ومعادن کرمانشاه با اشاره به اینکه شرکت اوکادو با تولید کنسرو نخود از یکی از محصولات استراتژیک و برند استان حمایت میکند که این گامی درجهت اقتصاد مقاومتی محسوب می شود خاطرنشان ساخت:ما نیز در شورای ملی نخود در تلاشیم که از یک سو کشت این محصول با مصرف پایین آب را توسعه داده و از طرف دیگر مصرف بیشتر آن را در جامعه ترویج دهیم.
وی تصریح کرد:نخود بی ونیج کرمانشاه، بالغ بر 30 درصد پروتئین دارد و بدون سم و کود کشت می شود که می تواند به عنوان یک غذای پاک و سالم در اختیار مردم قرار گیرد و به عنوان یک برند به کشورهای حوزه خلیج فارس صادر شود.
دبیر اجرایی خانه صنعت و معدن گفت:واحد اوکادو یکی از شرکت هایی است که توانسته در بازار استان و کشور به یک برند محصولات غذایی تبدیل شود.
فرهاد مرزی مشکلات نقدینگی، تسهیلات بانکی و سودهای بالا،حق بیمه و مالیات بر ارزش افزوده را از جمله مشکلاتی دانست که واحد های تولیدی امروزه با آن روبرو هستندو اذعان داشت:سودهای بانکی در کشورهای توسعه یافته نزدیک به صفر است و برای حمایت از تولیدکنندگان مالیاتی دریافت نمی کنند.
وی افزود:هیئت رییسه خانه صنعت و معدن طی نامه ای به مجمع نمایندگان از مدیران بانک مرکزی و بانک های کشور و تأمین اجتماعی خواسته است که با توجه به شرایط جنگ و حواشی بعد از آن و عقب ماندگی این استان بخشودگی های معناداری را برای صنایع در حوزه بانکی،بیمه و مالیات درنظر بگیرند.
دبیر اجرایی خانه صنعت و معدن خاطرنشان کرد: اداره کردن صنایع یکی از سخت ترین کارهای حال حاضر کشور است چون باید با ارگان هایی همچون استاندارد، بهداشت، معاونت غذا و دارو و...هماهنگ شوند که هر کدام از این ها هزینه ای را به واحد تولیدی تحمیل می کند.
سنجابی رئیس کانون کارآفرینی استان کرمانشاه نیز در این مراسم ضمن گرای داشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ایران را انقلابی کاملا مردمی عنوان کرد و گفت: مردم ایران بهرهبری امام خمینی(ره) شرایطی را فراهم آوردند که امروز جامعه کارگر و کارفرمایی در کنار هم این انقلاب را جشن می گیرند .
قیطاسی عضو هیئت مدیره شورای اسلامی کار استان کرمانشاه نیز ضمن تقدیر از برگزاری جشن خانواده اوکادو ایم دهه مبارک فجر را تبریک گفت.
مدیر عامل شرکت بهساز غذای زاگرس موفقیت در یک سال گذشته را مدیون تلاش تک تک پرسنل شرکت دانست و گفت:مادر شرکت بهساز غذای زاگرس در کنار کارکنان و مدیریت همچون یک خانواده هستیم.برای شرکت و محصولات هدف یکساله ای ترسیم کردیم که از لحاظ کمی و کیفی به آن دست یابیم.به همین خاطر اقدام به راه اندازی سامانه نظرسنجی کردیم که متوجه شدیم رضایت کاملا جلب شده است اما ما دست از تلاش نخواهیم کشید.
اعضای هیئت مدیره این شرکت حاج حمیدرضا احمدیان و مهندس روزبه چگینی با همفکری و پشتیبانی هایی که داشته اند در نظرداریم در طرح توسعه 2 خط جدید راه اندازی کند که در این صورت مطمنا تاثیر بسزایی در کاهش قیمت تمام شده شرکت دارد.ضمنا در فاز دوم سردخانه دو مدار،زیر صفر و بالای صفر و تونل انجامد و ترشیجات  و شوریجات و بسته بندی و سورتینگ حبوبات در نظر گرفته شده است.
حامد احمدیان افزود: در بازار به لحاظ کمی و کیفی توانستیم به رقبای سختی که داشتیم برسیم و تلاش کنیم که ماندگار شویم. در ادامه سلسله برنامه های جشن تولد اعضای شرکت همزمان با دهه مبارک فجر ، اولین سالروز آغاز به کار کارخانه اوکادو را درکنار شما جشن می گیریم.درطول این یکسال درکنارهم روزهای سخت و شیرینی را گذراندیم و شما پرسنل شرکت همواره سنگ صبور و همراه ما بوده اید.
وی اظهار داشت : اگر گاهی در کار مشکلی پیش آمده است مشکلات ناشی از عوامل بیرونی بوده که با کمک و همکاری آن را بر طرف کرده ایم.
مدیر عامل شرکت بهساز غذای زاگرس بیان داشت: سال گذشته با 5 محصول شروع کردیم و امروز توان تولید 15 محصول را داریم . این شرکت جهت انجام آزمایشات کنترل کیفیت به منظور ارائه محصول با کیفیت به بازار آزمایشگاه بسیار مجهزی با دو بخش آزمایشگاه شیمیایی و آزمایشگاه میکروبی و استقرار امکانات مراحل کشت در آزمایشگاه احداث که تجهیزات به کار رفته در آن مرغوبترین برند موجود در بازار می باشد.در این خصوص مجرب ترین پرسنل توسط این واحد استخدام گردیده است.
شرکت کشت و صنعت بهساز غذای زاگرس (سهامی خاص) در مهرماه ۱۳۸۹ با اتکال به خداوند متعال به شماره ثبت ۱۵۰۵۹ تاسیس و فعالیت خود را در شهرک صنعتی فرامان کرمانشاه آغاز نمود.
محصولات این شرکت با برند اوکادو رویال در کرمانشاه تولید می گردد . در آغاز فعالیت٬ تولیدات اوکادو تنها به تهیه کنسرو ذرت شیرین اختصاص داشت. اما با تلاش و پشتکار بی وقفه مدیران و کارکنان شرکت٬ کنسروهای غیرگوشتی از جمله : کنسرو ذرت شیرین٬ نخودآبگوشتی٬ لوبیاچیتی٬ نخودسبز و عدسی در قوطی های 420گرمی و 3کیلوگرمی را تولید و به بازار عرضه کرده است.
درحالی که مدت زیادی از آغاز فعالیت اوکادو در صنایع غذایی کشور نگذشته است هم اینک این شرکت به عنوان یک گروه تولیدی شناخته شده  و مطمئن در عرصه صنایع غذایی ایران بشمار می رود. اوکادو در راستای کسب استانداردهای بین المللی بسیار کوشا بوده و ضمن دستیابی به این استانداردها موفق به دریافت گواهینامه ها و جوایز و نشانهایی نیز گردیده است.
اوکادو با انجام مطالعات و پژوهش‌های علمی و درک دقیق نیازهای مصرف کنندگان در آینده بسیار نزدیک مجموعه بسیار متنوعی از محصولات سالم غذایی را روانه بازار خواهد کرد. بدون شک نه تنها به لحاظ تنوع که به لحاظ کیفیت نیز بی همتا خواهد بود. خانواده بزرگ اوکادو امیدوار است با گسترش روزافزون سطح تخصصی در کادر علمی و فنی و تلاش جمعی کاکنان زحمتکش خود جهت بالا بردن مستمر کیفیت محصولات خود و جلب رضایت مصرف کنندگان ٬ بهبود فضای کسب و کار و کمک به اقتصاد استان کرمانشاه گام های موثری بردارد.
این شرکت موفق به کسب 6 گواهینامه استاندارد بین‌المللی ذیل در زمینه تولیدکننده انواع کنسروهای غیر گوشتی از شرکت (BQS Certification ) انگلستان ، ISO 9001:2008 استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت، ISO 14001:2004   استاندارد بین المللی سیستم مدیریت زیست محیطی، OHSAS 18001: 2007  استاندارد سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی، ISO 10004:2012  استاندارد بین المللی رضایت مندی مشتریان، ISO 22000:2005 استاندارد بین المللی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت مواد غذایی، HACCP استاندارد سلامت غذا، استاندارد حلال از شرکت (Nbel Certication )، تندیس کارآفرین برتر سال94 ، گواهینامه حمایت از حقوق مصرف کننده ، تندیس واحد تولیدی برتر سال95 ، لوح واحد برتر تولید محصولات کشاورزی سال 95 گردیده است .
محوریت تولیدات این شرکت کنسرو ذرت شیرین می باشد که فرهنگ استفاده آن در جامعه در حال افزایش بوده و ارزش غذایی بسیار بالایی دارد. در حال حاضر فرهنگ استفاده از ذرت شیرین در جوامع پیشرفته شبیه فرهنگ استفاده از برنج در کشورهای در حال توسعه می باشد علی ایحال خط تولید این شرکت به نحوی تعبیه گردیده است که سایر کنسروهای غیرگوشتی اعم از خوراک لوبیا ،نخود فرنگی ،قارچ و نخود نیز امکان تولید با بهترین کیفیت را دارد.
در پایان مراسم از پرسنل نمونه شرکت تقدیر شد و به پرسنلی که در بازه زمانی دو ماه گذشته روز تولدشان بود هدایایی داده شد. همچنین اعضاء هیئت مدیره و پرسنل شرکت نیز از حاج حمیدرضا احمدیان به خاطر تلاشهایی که در جهت سرمایه گذاری و کارآفرینی در شرکت اوکادو انجام داده اند تقدیر کردند

محصولات

 • کنسرو باقالی
 • کنسرو ذرت شیرین
 • کنسرو عدسی
 • کنسرو لوبیا با سس گوجه
 • کنسرو لوبیا با سویا
 • کنسرو لوبیا با قارچ
 • کنسرو لوبیا قرمز
 • کنسرو لوبیا سفید
 • کنسرو لوبیا چشم بلبلی
 • کنسرو لوبیا چیتی
 • کنسرو لوبیا چیتی با سس چیلی
 • کنسرو لپه
 • کنسرو ماش
 • کنسرو مخلوط
 • کنسرو نخود آبگوشتی
 • کنسرو نخود سبز
 • کنسرو لوبیا چیتی با سس آبلیمو
 • کنسرو مخلوط سبزیجات
 • کنسرو ذرت تایلندی 3 کیلویی

  شبکه های اجتماعی

        occado telegram         insta

       twitter         facebook

  شرکت کشت و صنعت بهساز غذای زاگرس (اوکادو رویال)

  گواهی نامه های بین المللی

   

  اوکادو                         

  کنسرو اوکادو        

  اوکادو رویال

  تماس با ما

  کارخانه: کرمانشاه، شهر صنعتی فرامان،خیابان تلاش یک
  مدیریت فروش : 09108220200
  تلفن : 34733650-34733501-083
  فکس: 34733650-083
  ندای مشتری: 34733524-083
  دفتر مدیریت فروش: کنسرو اوکادو
  Si metri sevom Blvd, Kermanshah Province, Kermanshah
  وب سایت: http://behsazfood.com

  Template Design:Dima Group