اوکادو

سلامت / کیفیت / ماندگاری

کشت و صنعت بهساز غذای زاگرس

Image is not available
Slider

 

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری کشور، گفت: بسیاری از بیماری های اعصاب و روان مانند اضطراب و افسردگی، با کمک پروبیوتیک ها بهبود می یابد.

بهبود اضطراب و اختلالات خواب با پروبیوتیک ها
مصطفی قانعی در ششمین سمپوزیم بین‌المللی فدراسیون انجمن‌های آسیایی باکتری های اسید لاکتیک و چهارمین همایش بین‌المللی پروبیوتیک و غذاهای فراسودمند درباره پروبیوتیک‌ها اظهار کرد: خوشبختانه صنعت پروبیوتیک در کشور شکل گرفته است و ما هیچ مشکلی از نظر تولید این محصولات نداریم.

کنسرو نخود 
وی بیان کرد: استانداردهای لازم در زمینه محصولات پروبیوتیک در سازمان غذا و دارو تدوین شده‌ است، بنابراین مردم باید اطمینان داشته باشند محصولاتی که با اسم پروبیوتیک به فروش می‌رسند به معنای واقعی پروبیوتیک هم هستند.

کنسرو لوبیا
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری کشور افزود: در ستاد زیست فناوری تلاش می‌کنیم بسیاری از آنتی‌بیوتیک ها را با پروبیوتیک‌ها جایگزین کنیم؛ محصولات پروبیوتیک ضمن اینکه سلامتی افراد را بالاتر می‌برد بهره‌وری را هم افزایش می‌دهد.

کنسرو لوبیا سفید
قانعی تاکید کرد: در گذشته بسیاری از بیماری‌های روده‌ای کودکان با آنتی‌بیوتیک درمان می‌شد ولی اکنون متخصصان اطفال برای بهبود این مشکلات از پروبیوتیک‌ها استفاده می‌کنند.

کنسرو ذرت شيرين
وی درباره حمایت‌های سازمان زیست فناوری معاونت علمی از محصولات پروبیوتیک گفت: از 2 سال پیش تاکنون از همه شرکت‌های دانش‌بنیانی که بتوانند پروبیوتیک جدیدی را تولید کنند، حمایت می‌کنیم؛ حمایت ما به این شکل است که اگر این شرکت‌ها به نتیجه برسند با آنها وارد کار اقتصادی می‌شویم ولی اگر شکست‌ بخورند نمی توانیم با آنها همکاری کنیم.

کنسرو عدسي
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری کشور، تصریح کرد: صندوق حمایت از زیست فناوری هم حمایت‌های مالی از شرکت‌هایی که تولید نیمه صنعتی دارند، می‌کنند.

کنسرو باقالي
قانعی با اشاره به نقش پروبیوتیک‌ها در درمان بیماری‌ها اظهار کرد: بسیاری از بیماری هایی که ما در پزشکی درمان خوبی برای آنها نداشتیم مانند بیماری های سوءهاضمه، اعصاب و روان مانند اضطراب و افسردگی و اختلالات خواب با کمک پروبیوتیک‌ها بهبود پیدا می‌کند؛ ما باید مردم را با محصولات پروبیوتیک که ضامن سلامتی افراد هستند، آشنا کنیم.

وی بیان کرد: از نظر علم پروبیوتیک‌ها در منطقه اول هستیم و در زمینه تولید محصولات پروبیوتیک هم رتبه نخست را داریم، اما دانش ما در زمینه محصولات پروبیوتیک در فازهای انسان، دام و آبزیان باید رشد کند.

قانعی یادآور شد: انسان ها در گذشته با مصرف آنتی‌بیوتیک‌ها به مقابله با باکتری های روده می‌رفتند ولی اکنون به این نتیجه رسیدند که نباید با این خلقت الهی مبارزه کنند؛ زیرا رشد و سلامت ما به علت باکتری های روده است؛ علم پروبیوتیک حوزه وسیعی است به طوری که اگر همه باکتریولوژیست‌ها هم 24 ساعته عمرشان را صرف پروبیوتیک‌ها کنند باز هم به پایان خط نمی‌رسند.

فعالیت شرکت‌های مختلف دانش‌بنیان در زمینه تولید محصولات پروبیوتیک
در ادامه مریم ابراهیمی تاج‌آبادی رئیس انجمن پروبیوتیک و غذاهای فراسودمند ایران، اظهار کرد: امسال ایران میزبان ششمین سمپوزیم بین‌المللی فدراسیون انجمن‌های آسیایی باکتری های اسید لاکتیک است؛ این سمپوزیم هر سال در یکی از کشورهای عضو این فدراسیون برگزار می‌شود ایران هم یکی از اعضای هیئت مدیره این فدراسیون است.

وی درباره کشورهایی که در این برنامه حضور دارند، بیان کرد: در این برنامه کشورهای پیشرو در زمینه پروبیوتیک مانند چین، ژاپن، تایوان، تایلند و مالزی حضور دارند، بنابراین در این همایش متخصصان آخرین یافته‌های علمی‌شان را با هم تبادل می‌کنند.

رئیس انجمن پروبیوتیک و غذاهای فراسودمند ایران افزود: این سمپوزیم محیط مناسبی را برای ایجاد پروژه‌های علمی با هدف تولید محصولات کاربردی فراهم کرده است.

ابراهیمی تاکید کرد: خوشبختانه اکنون شرکت‌های مختلف دانش‌بنیان فعالیت و تولیدهای مناسبی را در حوزه پروبیوتیک‌های غذایی‌، مکمل‌های پروبیوتیک‌ و مکمل‌های دام، طیور و آبزیان به بازار عرضه می‌کنند.

وی با بیان اینکه انجمن پروبیوتیک حدود ده سال است که فعالیت خود را آغاز کرده است، تصریح کرد: خوشبختانه از نظر علمی طبق طرح ممیزی ریاست جمهوری در رتبه نخست منطقه قرار گرفته‌ایم و امیدواریم بتوانیم در زمینه صادرات محصولات پروبیوتیک هم فعال باشیم.

مهر

محصولات

 • کنسرو باقالی
 • کنسرو ذرت شیرین
 • کنسرو عدسی
 • کنسرو لوبیا با سس گوجه
 • کنسرو لوبیا با سویا
 • کنسرو لوبیا با قارچ
 • کنسرو لوبیا قرمز
 • کنسرو لوبیا سفید
 • کنسرو لوبیا چشم بلبلی
 • کنسرو لوبیا چیتی
 • کنسرو لوبیا چیتی با سس چیلی
 • کنسرو لپه
 • کنسرو ماش
 • کنسرو مخلوط
 • کنسرو نخود آبگوشتی
 • کنسرو نخود سبز
 • کنسرو لوبیا چیتی با سس آبلیمو
 • کنسرو مخلوط سبزیجات
 • کنسرو ذرت تایلندی 3 کیلویی

  شبکه های اجتماعی

        occado telegram         insta

       twitter         facebook

  شرکت کشت و صنعت بهساز غذای زاگرس (اوکادو رویال)

  گواهی نامه های بین المللی

   

  اوکادو                         

  کنسرو اوکادو        

  اوکادو رویال

  تماس با ما

  کارخانه: کرمانشاه، شهر صنعتی فرامان،خیابان تلاش یک
  مدیریت فروش : 09108220200
  تلفن : 34733650-34733501-083
  فکس: 34733650-083
  ندای مشتری: 34733524-083
  دفتر مدیریت فروش: کنسرو اوکادو
  Si metri sevom Blvd, Kermanshah Province, Kermanshah
  وب سایت: http://behsazfood.com

  Template Design:Dima Group