اوکادو

سلامت / کیفیت / ماندگاری

کشت و صنعت بهساز غذای زاگرس

Image is not available
Slider

 

iran

تفاهم نامه همکاری در بخش های کشاورزی و غذا بین کانون انجمن های صنایع غذایی ایران و اتحادیه مرکزی تعاونی های اعتباری کشاورزی ترکیه امروز (شنبه) در اتاق بازرگانی ایران به امضا رسید.

کنسرو لوبیا با سویا
براساس این تفاهم نامه قرار است از ظرفیت های کشاورزی و صنایع تبدیلی و تکمیلی دو کشور استفاده شود تا بتوانند غذای سالم و با کیفیت کشورهای خود و منطقه را تامین کنند.

کنسرو لوبیا با سس آبلیمو
توسعه شهرک های کشاورزی با سرمایه گذاری مشترک ایران و ترکیه یکی از بندهای این تفاهم نامه است.

کنسرو لوبیا با قارچ
«حسین پیرموذن» عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در دیدار با «فاحرتین پویراز» مدیرعامل تعاونی های اعتباری کشاورزی ترکیه گفت: در زمان تحریم های ظالمانه علیه ایران بین دو کشور ایران و ترکیه مناسبات و روابط خوبی برقرار بود.

کنسرو ماش
وی اظهار داشت: دولت ایران در بحث های تجاری با همسایه ها پیشنهاد همکاری با ترکیه را به اتاق بازرگانی ایران توصیه کرده و از قوی ترین اتاق های مشترک با اتاق ایران و ترکیه است.

کنسرو لپه
پیرموذن افزود: دو سال قبل هیات ایرانی میهمان اتاق ترکیه بود که مذاکرات خوبی با بخش خصوصی و همکاری دانشگاهی، گمرکی و شناخت شرکت ها و سایت بازرگانی اتاق ایران و ترکیه صورت گرفت و توافق مشترک امروز در حال اجراست.

کنسرو نخود آبگوشتی
وی درباره گسترش شهرک های صنعتی گفت: دو کشور درباره ایجاد و توسعه شهرک های صنعتی مشترک توافق کردند که با برنامه ریزی تجار دو کشور تلاش داریم تا در ایران شهرک های صنعتی مجهزی ایجاد شود.

کنسرو نخود سبز
پیرموذن ادامه داد: شهرک های صنعتی قزوین و قم و چند منطقه دیگر را به طرف ترک پیشنهاد داده ایم که در حال بررسی هستند.

کنسرو حبوبات
وی اضافه کرد: بخش عمده همکاری های مشترک بین دو کشور درباره صنعت غذاست بنابراین با نگاهی تازه می توانیم از ظرفیت این شهرک ها در حوزه صنعت غذا استفاده کنیم.

کنسرو سبزيجات
*بازار کشاورزی و صنایع غذایی ایران با کمک دانش و تکنولوژی ترکیه توسعه می یابد

«سید محمدرضا مرتضوی» رئیس کانون انجمن های صنایع غذایی ایران نیز در این دیدار گفت: با تصمیم اتحادیه کشاورزان ترکیه و کانون صنایع غذایی ایران تلاش داریم از پتانسیل های دو کشور برای توسعه بازارهای کشاورزی و صنایع غذایی استفاده کنیم.

کنسرو باقالي
وی اظهارداشت: امضای این تفاهم نامه به معنی بهره وری بیشتر از پتانسیل کشاورزی و صنایع غذایی دو کشور است و امیدواریم از تجربیات ترکیه برای ایران بتوانیم استفاده کنیم زیرا ما ظرفیت های خالی زیادی در صنعت غذا داریم که باید به عنوان یک نقطه قوت در مبادلات آینده در تبادلات با طرف ترکیه ای می توان به کار گرفته شود.

کنسرو عدسي
وی با بیان اینکه این مهم نیازمند زیرساخت های مناسب است که از مسیر زراعت می گذرد، تصریح کرد: تلاش داریم از دانش و ظرفیت های بزرگترین سازمان زراعی ترکیه و منطقه بهره مند شویم.

کنسرو لوبيا چیتی
مرتضوی به آمار بانک جهانی درخصوص تولید ناخالص داخلی ایران و ترکیه اشاره کرد و گفت: هر دو کشور جز 20 کشور اول دنیا در تولید ناخالص داخلی قراردارند به طوری که ترکیه رتبه 14 و ایران رتبه 18 را به خود اختصاص داده بنابراین لازم است دو کشور به زیرساخت های مناسب مجهز شوند.

کنسرو ذرت شيرين
*ترکیه آمادگی تامین مواد غذایی ایران را دارد

«فاحرتین پویراز» مدیرکل تعاونی های اعتباری کشاورزی ترکیه با تاکید بر اینکه ایران و ترکیه دو کشور دیوار به دیوار یکدیگر هستند، گفت: این دو کشور دارای روابط همه جانبه سیاسی و اقتصادی هستند بنابراین این دو نقش پررنگی در جغرافیای جهان اسلام دارند.

کنسرو لوبیا سفید
وی با بیان اینکه حضور این دو کشور در کناریکدیگر موجب رفع مشکلات دو کشور و حتی کشورهای منطقه می شود، افزود: گسترش روابط دو کشور در آخرین مذاکره رئیسان جمهوری دو کشور مورد تاکید قرار گرفت بنابراین براساس ابلاغ رئیس جمهوری ترکیه مبنی بر توسعه روابط اقتصادی ما وظیفه خود را برای نزدیکی با ایران جدی گرفته ایم.

کنسرو لوبیا
این مسئول ترک تصریح کرد: به منظور اجرای اصولی این تفاهم نامه در بخش کشاورزی و غذا نیازمند نظارت و همکاری دو کشور هستیم زیرا ترکیه و ایران نسبت به یکدیگر نقش مکملی دارند.

کنسرو نخود 
مدیرکل تعاونی های اعتباری کشاورزی ترکیه استفاده از تکنولوژی را در بخش های یاد شده موثر دانست و اظهار داشت: با تکمیل بخش های کشاورزی و صنایع غذایی می توانیم نقص های دو کشور را در این زمینه ها برطرف کنیم.

اوکادو
پویراز با تاکید بر اینکه ما وظیفه تامین غذای سالم، کیفی و ارزان را برعهده داریم، گفت: اکنون تعاونی کشاورزی ترکیه دارای 1200 کارخانه و یک میلیون و 100 هزار عضو کشاورز و صنایع غذایی تاثیرگذار است که علاوه بر خرید تضمینی از پنج میلیون کشاورز وظیفه تامین 80 میلیون نفر جمعیت، 30 میلیون نفر گردشگر و 3 میلیون نفر مهاجر سوری را دارد.

اوکادو رویال
وی اظهارداشت: اکنون ما با دو مانع همکاری های مدت دار و بلند مدت روبرو هستیم اما تلاش داریم این مشکلات را با حفظ کیفیت تولیدات خود برطرف کنیم.

وی گفت: ترکیه آمادگی دارد محصولات کشاورزی، نهاده ها و مواد غذایی مورد نیاز ایران را به هر میزان و کیفیت تامین کند و در مقابل محصولات مورد نیاز خود را در بخش کشاورزی و صنایع غذایی از ایران وارد کند.

ایرنا

محصولات

 • کنسرو باقالی
 • کنسرو ذرت شیرین
 • کنسرو عدسی
 • کنسرو لوبیا با سس گوجه
 • کنسرو لوبیا با سویا
 • کنسرو لوبیا با قارچ
 • کنسرو لوبیا قرمز
 • کنسرو لوبیا سفید
 • کنسرو لوبیا چشم بلبلی
 • کنسرو لوبیا چیتی
 • کنسرو لوبیا چیتی با سس چیلی
 • کنسرو لپه
 • کنسرو ماش
 • کنسرو مخلوط
 • کنسرو نخود آبگوشتی
 • کنسرو نخود سبز
 • کنسرو لوبیا چیتی با سس آبلیمو
 • کنسرو مخلوط سبزیجات
 • کنسرو ذرت تایلندی 3 کیلویی

  شبکه های اجتماعی

        occado telegram         insta

       twitter         facebook

  شرکت کشت و صنعت بهساز غذای زاگرس (اوکادو رویال)

  گواهی نامه های بین المللی

   

  اوکادو                         

  کنسرو اوکادو        

  اوکادو رویال

  تماس با ما

  کارخانه: کرمانشاه، شهر صنعتی فرامان،خیابان تلاش یک
  مدیریت فروش : 09108220200
  تلفن : 34733650-34733501-083
  فکس: 34733650-083
  ندای مشتری: 34733524-083
  دفتر مدیریت فروش: کنسرو اوکادو
  Si metri sevom Blvd, Kermanshah Province, Kermanshah
  وب سایت: http://behsazfood.com

  Template Design:Dima Group